103 | DÁMA S CHRTEM

    TICHÝ František (1896 - 1961)

    Litografie na papíře, 16,5 x 12 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1947, signováno vlevo dole Tichý 47.
    František Dvořák, František Tichý Grafické dílo, Vltavín, Praha 1995, str. 110, soupis č. 109