144 | KLAUN - LILIPUTÁN A PES

    TICHÝ František (1896 - 1961)

    Barevná litografie na papíře, 58 x 38 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno dole uprostřed Tichý 58, list č. 20/200.

    • dosažená cena: 34 000 CZK