104 | MADONA

    TICHÝ František (1896 - 1961)

    Suchá jehla na papíře, 17 x 9,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1956, signováno dole uprostřed Tichý 56.
    František Dvořák, František Tichý Grafické dílo, Vltavín, Praha 1995, str. 110, soupis č. 139

    • dosažená cena: 5 000 CZK