031 | MUŽ A PES

    TICHÝ František (1896 Praha - 1961 Praha)

    Barevná litografie na papíře, 58 x 38 cm, rámováno, pod sklem, datace 1958, signováno dole uprostřed Tichý 58 F.V.
    Provenience:
    Z pozůstalosti Vlastimila Fialy.

    • dosažená cena: 32 000 CZK