100 | PAGANINI IV

    TICHÝ František (1896 - 1961)

    Litografie na papíře, 44 x 33 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1946, signováno vlevo dole Tichý 46.
    Dvořák František, František Tichý, Grafické dílo, Galerie a nakladatelství Vltavín, Praha 1995, str. 106, soupis č. 130, IV. Stav.

    • dosažená cena: 40 000 CZK