080 | MĚSTA V LIDECH

    TIKAL Václav (1906 – 1965)

    Kombinovaná technika na plátně, 45,5 x 31,5 cm, rámováno, datace 1962, signováno vlevo dole Tikal 62, zezadu opatřeno autorským přípisem.
    Posoudili a pravost potvrdili PhDr. Rea Michalová, PhDr., prof. PhDr. Jaromír Zemina a PhDr. Ivo Helán.

    • dosažená cena: 110 000 CZK