133 | ZASNĚNÁ

    TOYEN (1902 Praha - 1980 Paříž)

    Zinkografie na papíře, 20 x 14 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Toyen.

    • dosažená cena: 36 000 CZK