008 | JARNÍ TÁNÍ

    ULLMANN Josef (1870 - 1922)

    Olej na lepence, 33 x 37,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. ULLMAN.

    • dosažená cena: 80 000 CZK