074 | DĚVČÁTKO V OBŘADNÍM KROJI O SLAVNOSTI BOŽÍHO TĚLA (HROZNOVÁ LHOTA)

    UPRKA Joža (1861 Kněždub na Moravě - 1940 Hroznová Lhota)

    Olej na plátně, 62 x 39 cm, signováno vpravo dole JU, zezadu opatřeno pečetním razítkem.
    Konzultováno se Slováckým muzeem v Uherském Hradišti.

    • dosažená cena: 150 000 CZK