022 | DĚVČE V ŠÁTKU

    UPRKA Joža (1861 - 1940)

    Olej na dřevěné desce, 26,5 x 50 cm, rámováno, datace 1910 – 1917, signováno vlevo dole JU, na zadní straně vpravo nahoře ověření obrazu autorovým podpisem a sběratelskou voskovou pečetí.