118 | VLČNOVJANKA

    UPRKA Joža (1861 - 1940)

    Olej na dřevěné desce, 31 x 19 cm, rámováno, signováno vlevo dole JU, zezadu opatřeno přípisem s určením.
    Konzultováno se Slováckým muzeem v Uherském Hradišti.

    • dosažená cena: 60 000 CZK