086 | EIN PAAS KOMPOSITIONEN/ DVOJICE KOMPOZIC

    URBÁSEK Miloš (1932 - 1988)

    Křída na kartonu, 65 x 50 cm, rámováno, pod sklem, datace 1981, signováno vpravo dole Miloš Urbásek 8. 11. 81.