044 | PASTVA V KLADRUBECH

    VACÁTKO Ludvík (1873 – 1956)

    Olej na překližce, 57,5 x 71,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1942, signováno vpravo dole VACÁTKO, zezadu opatřeno přípisem s určením.

    • dosažená cena: 20 000 CZK