089 | NOC WALPURGINA (BALET Z OPERY FAUST)

    VÁCHA Fernand (1903 Paříž - ?)

    Pastel na kartonu, 71 x 60 cm, rámováno, pod sklem, datace 1933, signováno vpravo dole Fernand Vácha 1933, zezadu opatřeno přípisem s určením.