127 | ZA VESNICÍ V ZIMĚ

    VACÍK Robert F. (1880-1968)

    Olej na plátně, 62,5 x 85,5 cm, rámováno, datace 1908, signováno vpravo dole Vacík 908.

    • dosažená cena: 35 000 CZK