052 | LITÁ KRESBA

    VÁLOVÁ Jitka (1922 - 2011)

    Kombinovaná technika na papíře, 99 x 68 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datováno 1980, signováno vpravo dole J. Válová 80.