043 | ZÁTIŠÍ NA STOLE

    VALTER Karel (1909 - 2006)

    Tempera na papíře, 40,7 x 50,8 cm, rámováno, pod sklem, datace 1965, signováno dole uprostřed VALTER K 1965.