127 | TOUHA

    VELČOVSKÝ Josef (1945)

    Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 45 x 30,5 cm, rámováno, datace 2003, signováno vpravo dole Velčovský 03.

    • dosažená cena: 36 000 CZK