088 | OTISK MODRÝ

    VESELÝ Aleš (1935 – 2015)

    Kombinovaná technika na papíře, 59 x 41 cm, rámováno, pod sklem, datace 1961, signováno dole uprostřed Aleš Veselý 1961.

    • dosažená cena: 19 000 CZK