054 | BEZ NÁZVU

    VOŽNIAK Jaroslav (1933 Suchdol u Příbrami - 2005 Praha)

    Kombinovaná technika na papíře, 102 x 69 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jaroslav Vožniak.