• DÍVKA V KŘESLE

036 | DÍVKA V KŘESLE

WACHSMAN Alois (1898 – 1942)

Uhel na kartonu, 37,5 x 31,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1920, signováno vpravo dole Wachsmann.

  • dosažená cena: 62 000 CZK