• PODZIMNÍ KRAJINA

013 | PODZIMNÍ KRAJINA

WALDHAUSER Antonín (1835 – 1913)

Olej na kartonu, 15,5 x 25,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole AW.

  • dosažená cena: 22 000 CZK