013 | PODZIMNÍ KRAJINA

    WALDHAUSER Antonín (1835 – 1913)

    Olej na kartonu, 15,5 x 25,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole AW.

    • dosažená cena: 22 000 CZK