012 | VRÁNY V ZIMĚ

    WALDHAUSER Antonín (1835 – 1913)

    Olej na kartonu, 15 x 21 cm, rámováno, signováno vpravo dole AW, zezadu opatřeno přípisem s určením.

    • dosažená cena: 32 000 CZK