• VRÁNY V ZIMĚ

012 | VRÁNY V ZIMĚ

WALDHAUSER Antonín (1835 – 1913)

Olej na kartonu, 15 x 21 cm, rámováno, signováno vpravo dole AW, zezadu opatřeno přípisem s určením.

  • dosažená cena: 32 000 CZK