015 | PRAZDROJ

    ZÁBRANSKÝ Vlastimil (1936 Vráž u Berouna)

    Olej na lepence, 70 x 50 cm, rámováno, signováno vpravo dole ZÁBRANSKÝ.

    • dosažená cena: 3 000 CZK