012 | VLASTENEC II

    ZÁBRANSKÝ Vlastimil (1936 Vráž u Berouna)

    Olej na lepence, 28 x 23 cm, rámováno, signováno vpravo dole ZÁBRANSKÝ.

    • dosažená cena: 3 000 CZK