009 | SURREALISTICKÁ KRAJINA

    ZAMAZAL VERIS Jaroslav (1900 - 1983)

    Olej na sololitové desce, 38 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole Veris.

    • dosažená cena: 39 000 CZK