126 | ŠPANĚLSKÉ STMÍVÁNÍ

    ŽENATÁ Kamila (1953 Havlíčkův Brod)

    Olej na plátně, 60 x 60 cm, rámováno, datace 2001, signováno vpravo dole Kamila Ženatá 2001, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.

    • dosažená cena: 27 000 CZK