041 | PORTRÉT DÍVKY

    ŽENÍŠEK František (1849 Praha - 1916 Praha)

    Olej na plátně, 49 x 40 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ž.

    • dosažená cena: 27 000 CZK