016 | ZÁTIŠÍ

    ZIKMUND František (1893 – 1955)

    Olej na překližce, 26 x 32,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo nahoře F. Zikmund.

    • dosažená cena: 11 000 CZK