108 | NÁMĚSTÍ SV. MARKA

    ZRZAVÝ Jan (1890 Okrouhlice - 1977 Praha)

    Litografie na papíře, 11,5 x 17 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, datováno 1976, značeno v kameni monogramem J. Z. 76 a signováno vpravo dole Jan Zrzavý.

    • dosažená cena: 12 000 CZK