082 | ZÁTIŠÍ S OVOCEM

    ZRZAVÝ Jan (1890 - 1977)

    Pastel na papíře, 11,5 x 15,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole J. Z. a vpravo dole Jan Zrzavý 56.