155 | POHLED DO VSI

    ŽUFÁN Bořivoj (1904 - 1942)

    Olej na plátně, 60 x 88 cm, rámováno, signováno vlevo dole Bořivoj Žufan.

    • dosažená cena: 8 000 CZK