130 | POMOCNÁ

    BALCAR Jiří (1929 Kolín - 1968 Praha)

    Lept na papíře, 32,5 x 16,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1965, signováno vpravo dole Jiří Balcar 65, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem autora, list č. 3/15.

    • dosažená cena: 9 500 CZK