076 | SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ

    BORN Adolf (1930 České Velenice - 2016 Praha)

    Barevná litografie na papíře, 28,5 x 20,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole A. Born.

    • dosažená cena: 12 500 CZK