076 | PORTRÉT MUŽE

    BROŽÍK Václav (1851 - 1901)

    Olej na plátně, 55 x 45,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole VBrožík, zezadu opatřeno štítkem Waldesovy obrazárny č. 2132.
    Jubilejní výstava výtvarné generace Národ. divadla v Praze, uspořádaná Myslbekem pod záštitou Vlády RČS v paviloně Myslbeka, červen – srpen 1932, zezadu výstavní štítek.

    • dosažená cena: 200 000 CZK