076 | BEZ NÁZVU

    JANOUŠKOVÁ Věra (1922 - 2010)

    Koláž a kombinovaná technika na papíře, 22,5 x 16 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1982, signováno vpravo dole V. J. 82.
    Dílo pochází z pozůstalosti Huga Demartiniho.