077 | HRADČANY OD KARLOVÝCH LÁZNÍ

    MACOUN Gustav (1892 Praha - 1934 Praha)

    Olej na plátně, 72,5 x 100 cm, rámováno, signováno vlevo dole G. MACOUN.

    • dosažená cena: 29 000 CZK